| Lovelypeaches100 a întrebat:

2019 a fost un an atat de naspa pentru filme... stiti careva ceva film bun? Da sa nu raspuneti daca aveti sub 16 ani ca atunci nu prea aveti voi sens ce e ala film bun. Va rog muult. Vreau un film super interesant. Ceva comedie, actiune, SF?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Anna - este online

| MagicOneT a răspuns:

Nu s-a terminat anul, iar Avengers este masterpiece, de Tarantino, Wick si Joker ce sa mai zic...

| Cduncfujndf a răspuns:

Ce zici de Joker(2019)? A apărut acum câteva zile, eu l-am văzut ieri, mi se pare un film foarte bun.

| biancaebar a răspuns:

Poti sa te uiti pe Netflix au filme si seriale destul de bune. poti sa le cauti pe gener de film

| Lovelypeaches100 explică (pentru biancaebar):

Filmele Netflix sunt asa lame, baga o gramada de bani sa faca cat mai Multe. filme si seriale, si calitatea lor e zero, sunt prea naspa, singurul film bun din acest an a fost bird box. Si ei au facut o gramada de filme acest an, dintre care unul e bun doar. Ma gandesc sa imi anulez abonamentul.