| allexandracovaci a întrebat:

A aparut episodul 10 din sezonul 4 din pariu cu viata

Răspuns Câştigător
| monia a răspuns:

Nu deoarece aseara a fost meci in loc de Pariu cu Viata.winking

9 răspunsuri:
| Céline7 a răspuns:

Din pacate ieri nu a mers sad L-am cautat online dar tot nu e sad o sa apara miercurea viitoare la 21:30 (ca de obicei).

| ReusxD a răspuns:

Nu a aparut ma straight face nu ai vazut ca aseara pe ProTV a fost finala Benfica-Chelsea? S-a terminat cu 2-1 pentru Chelsea.

| allexandracovaci explică (pentru ReusxD):

Bine mai. nu ma intereseaza pe mine de meciu ala.

| gabriela02 a răspuns:

Pai si cand o sa apara pariu cu viata sezonul 4 epsidul 10? daca nu a fost ieri din cauza meciului

| Miihaelaaa a răspuns (pentru gabriela02):

Miercurea viitore la 21:30

| lary2000 a răspuns (pentru gabriela02):

Saptamana viitoare sad

| gabriela02 a răspuns:

Multumesc Miihaelaaa si lary2000 pentru raspuns!

| Deliia03 a răspuns:

Miercurea viitoare de la 21:30!