| salmankhan a întrebat:

A aparut sezonul 2 din Triunghiul iubirii. oare va fi sezonul 2 si din Culoarea fericirii?

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| Nostradamuss a răspuns:

Nu mai apare culoarea fericirii ca au pus astia clor pe ea, o sa apara patratul tristetii!

| Kid_4219 a răspuns:

Cu siguranta nu. Aceasta este facuta tot de aceeasi firma care a facut si culoare fericirii. Si, pe net, in multe interviuri, seful productiei spune ca asta ar fi continuare dintr-o alta viata al culorii fericirii, dar si al triunghiului.

| ade2000 a răspuns:

Cred ca da