| AleaIactaEst a întrebat:

A citit cineva cartea Jocurile Foamei - Hunger Games de Suzanne Collins? Daca da, vi se pare o carte interesanta de citit pentru un baiat de 14-15, mai ales din moment ce pers principal este o fata?

2 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Bună. Nu am citit cartea încă, dar mi se pare normal ca un băiat de 14 ani să citească o carte pentru adolescenţi, nu e de fete.
Baftă.

| KatnissEverdeen a răspuns:

Da... se și spune că succesul răsunător este datorat faptului că cărțile și filmul atrag ambele sexe ...de exemplu Twilight atrage în special adolescentele.