| Danyel2002 a întrebat:

A fost cineva la filmul IT?
Vreau să merg cu un prieten dar nu știu cum va fi. V-ați speriat? happy

Răspuns Câştigător
| Hiperionn a răspuns:

Sa sti ca l-am vazut,e horror,dar e si fun,pentru mine asa a fost, mai mult fun, mi-a placut, de ce sa nu recunosc, du-te, nu te vei speria

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am tresarit putin la unele momente dar nu am ramas gen foarte speriata sau ceva dupa. laughing Bine, am si vazut atatea filme horror ca nici nu ma mai afecteaza in vreun fel.

| Luk_Luca_1999 a răspuns:

Eu l.am vazut saptamana trecuta si pot sa iti spun ca te sperii doar la unele momente....in rest filmul e drama si comedie si daca esti adolescent ca mine iti recomand sa mergi (eu am 14 ani)