| By3nkutzza a întrebat:

A fost difuzat filmul amurg pe pro.tv. Nu vor fi difuzate si celelalte parti?

Răspuns Câştigător
| maria_3624 a răspuns:

Poate ca le vor difuza dar vred ca mai dureaza un timp pana ce sa le putem vedea la tv.happy

5 răspunsuri:
| Artemesia a răspuns:

Cand a fost difuzat?! surprise

| ProCoSmYn a răspuns:

Inca nu

| Elena5874 a răspuns:

Si celalte parti au fost difuzate pe HBO dar acum o saptamanastraight face

| iulya9902 a răspuns:

Daca vrei sa vezi filmele, le gasesti pe primele 3 pe filmepenet.info

| andreiuuutza a răspuns:

Le-am vazut pe toate 3 de cel putin 2 ori, tu astepti dupa protv? Deja ma plictiseste, am citi toate cartile si deja stiu la ce sa ma astept de la ultimele 2 parti...fa si tu la fel.