| ArthurWarner a întrebat:

A fost difuzat pe Diva acum ceva timp un film in care era vorba despre o femeie care a fost închisă pentru ca si-a omorât familia sau pe cel care i-a omorât pe ei nu mai stiu sigur. Ea a fost eliberată si pe drum vede o fata care crede că e fiica ei. Fata este de fapt fiica unei detective care isi gaseste fiica chiar inainte ca rapitoarea sa o omoare pentru ca isi da seama ca nu este fiica ei.
Detectiva si răpitoare amândouă sunt blonde, detectiva mai avea si un băiat mai mic. Cine stie numele filmului sau al unui personaj sa imi spuna. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Every Secret Thing (2014)?
https://www.imdb.com/title/tt1706598/

| ArthurWarner explică (pentru floresdemayo):

Deși este extrem de asemănător nu este acesta. Fata rapita este o adolescentă si o răpește din parc.

| floresdemayo a răspuns (pentru ArthurWarner):

În urmă cu câți ani l-ai vizionat la TV?

| ArthurWarner explică (pentru floresdemayo):

Anul trecut.

| ArthurWarner explică (pentru floresdemayo):

Te ador! Asta e! Iti multumesc si sper sa nu tot fii dat prea multa bătaie de cap!

| floresdemayo a răspuns (pentru ArthurWarner):

Cu drag! Bucură-te de vizionare.