| geneviv a întrebat:

A iesit alvin si veveritele patru? sau daca nu ce filme noi mai stiti?

Răspuns Câştigător
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Nu inca nu a aparut! Uite niste filme noi foarte tari:The Avengers (2012),John Carter (2012),The Amazing Spider-Man (2012),Snow White and the Huntsman (2012),Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012),What to Expect When You're Expecting (2012),The Dark Knight Rises (2012)...Daca mai vrei filme noi uite link-ul unui site bun: http://www.cinemagia.ro/filme-2012/?&pn=2