| valentinalina a întrebat:

A vazut cineva filmul love story merita vazut? imi puteti povesti ceva?

Răspuns Câştigător
| eu17 a răspuns:

Intr-adevar merita vazut. Nu cred ca trebuie sa iti spun ceva din film, cu siguranta va strica surprizele pe care acesta le ofera. Vizioneaza-l, merita.

3 răspunsuri:
| cioko a răspuns:

E un fel de A walk to Remember poate un pic mai bun datorita coloanei sonore! Chiar merita vazut!

| Eva a răspuns:

Wow, e cineva care nu l-a vazut? happy
Merita vazut... e trist si frumos, seamana putin cu altceva... cu diferenta ca acest Romeo supravietuieste happy vizionare placuta!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da este vrb de o fata saraca care se indragosteste de un tip fff bogat dar taicasu acelui baiat nu este de acord, intr-un final ea moare.da este fff vechi dar pentru mine se merita sa il vezi si sa il revezi... funda?