| MehRoxy a întrebat:

Aaam...in pretty little liars jenna este "-A"?
Sau cine?big grin

3 răspunsuri:
| LionelJosh a răspuns:

Jenna nu e Ahappy
*atentie spamm-uri citeste numai daca vrei*
In carte A este mai intai Mona(prietena Hannei). Mona moare, iar A devine chiar Alison care niciodata nu a murit. Cea care a murit a fost sora ei care ii era identica( pe care chiar ea a omorat-o). Sunt multe de povestit dar nu vreau sa-ti stric chiar de tot surpriza.

| DanaCherry a răspuns:

Uite asta ma intreb si eu big grin Ador cartea si tocmai am inceput sa citesc volumul 3. De curiozitate am tras cu ochiul la sfarsitul cartii si se pare ca se termina tot cu un mesaj de la " A ". O sa vedem poate in volumul 4 care va aparea la sfarsitul acestei luni. Daca vrei sa mai vorbim despre carte. cu mare placere :*

| Bianca18 a răspuns:

Eu chiar nu imi pot da seama cine e. Mi-am schimbat parerea de o gramada de ori. Eu nu sunt sigura ca Jenna este A, dar cred ca si ea si Garett stiu cine este si il/o ajuta. Suspectii mei: Melissa, Ezra, Wren. Trebuie sa fie cineva la care nici nu ne gandim. Nici pe Noel nu il exclud, daca ma gandesc mai bine. Producatoarea a spus ca vom afla mai multe despre el in partea a II-a a sezonului 2. A este cineva care nu are o viata, oricum laughing care totusi, a fost mai inteligent decat Alison, pentru ca ea a fost prima pe care a inceput s-o terorizeze. Eu cred totusi ca vom afla sezonul asta cine e.