| mariaa100 a întrebat:

Acest site de filme si seriale este gratuit sau trebuie sa plătesc daca imi fac cont?
https://m.cinemagia.ro/

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este un site gratuit dar atentie nu este un site unde sa poti vedea filme si seriale, ci poti vedea reviewuri, trailere, comentarii date de userii inregistrati la anumite filme, seriale, animatii, documentare etc
Deci daca vrei sa iti faci cont cu gandul ca o sa vezi filme si seriale gratuit ti-l faci degeaba!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este site de vizualizat filme. Este la fel ca IMDB. Sunt doar informatii despre filme, unde poti tu sa lasi o recenzie sau sa iti faci o lista de filme/seriale.

| Sn4k3 a răspuns:

Era greu sa iti faci un cont si sa vezi laughing

| WhiteLife a răspuns:

Nup,dar nu le poti viziona online, doar gasesti informatii pe el. Oricum nu to se pot trage banii de pe card pana nu pui datele, daca era cu bani iti spunea.

| Tehno21 a răspuns:

Nai bani