| AliveOne a întrebat:

Acum aproximativ 7-8 ani a fost un film horror la televizor și aș vrea să aflu cum se numea. Era cu niște extratereștri ce aveau o formă relativ asemănătoare cu a oamenilor. (cred)
Țin minte că era un grup de oameni într-un oraș abandonat sau ceva de genul. în grupul ală țin minte că erau [2 oameni foarte pitici] îmbrăcați în albastru dacă nu mă înșel. erau gemeni.
La final unul dintre pitici a fost rupt în 2-o bucăți dar încă era viu.
La final de tot parcă au murit toți, dar nu mai știu sigur.
Dacă știe cineva numele filmului primește Funda 100% + mulțumiri.

1 răspuns:
| Ciprian0106 a răspuns:

Am o presimtire ca era Predator, dar nu stiu sigur