| Sturz_Mirela_1998 a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film horror cred ca era, era despre un varcolac cred, ceva monstru, care ucidea oameni, tin minte ca a ucis niste adolescenti intr-o cabana, si pe una a violato- in fata perietenului ei si dupa i-a taiat gatul, stie careva cum se cheama?

Răspuns Câştigător
| DannyDSB a răspuns:

L-am vazut si eu, a fost cel mai smecher film horror pe care l-am vazut vreodata. In fine, se numeste "Bestia". Poftim linkul - http://www.filmoteca.ro/film/bestia

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se cheama gramatică.