| Lipicii a întrebat:

Acum cativa ani se difuza pe Kanal D un serial turcesc ..numai stiu cum se numea. Stiu ca era vorba de o mama care si-a parasit sotul si cele 2 fete deoarece era bolnava si nu vroia sa le faca sa sufere. si ca sa le stie in siguranta angajeaza o bona de care se indragosteste sotul ei si se casatoresc ma rog. imi puteti spune cum se numea [daca va mai aduceti aminte]? Funda. happy

Răspuns Câştigător
| AndreeaStixuleț a răspuns:

Inainte de Sfarsit sau Incepututl sfarsitului, numai retin.L-am urmatir si eu si mi-a placut la nebunie big grin Funda?puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

1001 de nopti se numeste.
Era foarte frumos.
Bafta!
Incearca sa-l cauti pe net poate il gasesti.

| unknownn a răspuns:

Sex in 2 se numeste serialul

| lorycool a răspuns:

Nu-i bun 1000 si una de nopti!

| lorycool a răspuns:

Inainte de sfarsit thinking

| GoguSteriade a răspuns:

Toate serialele de pe Kanal D sunt turcesti si cu acelasi scenariu de rahat...

| Soborigozaur a răspuns:

1000 si una de nopti ..parca

| xAndre a răspuns:

Se numea Inainte de sfarsit, sau pe turceste Elveda Derken. Femeia aia avea tumora pe creier.

| ada8476 a răspuns:

Inainte de sfarsit