| Annamaria_6326 a întrebat:

Acum cativa ani (vreo 8-9 ani) se difuza pe foxkids sau nu stiu ce post un desen animat cu un caine detectiv si mereu la inceputul episoadelor era un om real care desena si era si cainele respectiv da numai ca era ca de jucarie si se misca.

Răspuns Câştigător
| pink4ever4u a răspuns:

Cred ca am gasit sigur acesta este :http://muppet.wikia.com/wiki/Dog_City_Police_Department

4 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Era cumva "Dosarele secrete ale cainilor detectivi"?

| Echaterina a răspuns:

Nu. Se numea Orasul Cainilor.

| pink4ever4u a răspuns:

Stiu la ce te referi, dar te asigur ca a fost pe minimax si la inceput de tot nu era parca in romana ci in maghiara si in scurt timp l.au dublat...off dar nu mai stiu numele...dar sigur nu era Sosarele secrete dupa descriere