| Alin1423 a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film destul de fain,nu ii mai tin minte numele dar pot sa va "povestesc" ce imi reamintesc din el.
Era vorba de niste oameni care voiau sa jefuiasca o banca dar totul s-a dus cand a aparut un politist pentru ca,din cate imi aduc aminte,cineva a apasat pe butonul de panica,si cand a vrut sa intre in banca,seful bancii nu l-a lasat,dar politistul a insistant si unul dintre jefuitori l-a impuscat speriandu-l pe "getaway driver", si eu nu au avut cum sa mai plece si au stat acolo, a venti mai multa politie si au stat acolo ceva timp pana a venit noaptea si au venit ca un fel de vampiri si au omorat politistii,jefuitorii s-au baricadat inauntru si a mai venit cineva de afara care stia cum au aparut si cum sa omoare acei "vampiri", intr-un final tot au intrat "vampirii" inauntru si s-au batut cu ei,de aici nu imi mai amintesc bine dar tin minte ca acel om care stia cum sa ii omoare si cum au aparut a murit, la final mi se pare ca au mai ramas doar 2 oameni, poate mai multi...nu sunt sigur...si era secventa cu ei plecand.
Daca cineva stie filmul va rog sa lase un raspuns!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Dead Heist (2007)
sau
From Dusk Till Dawn (1996)

| Alin1423 explică (pentru N0xEterniS):

Dead Heist era! Multam fain!