| Andreea_Nicoleta_2000 a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film in care era un cuplu, barbatul moare, dar cumva prietena lui ii mai vedea sufletul cat corpul lui era la spital, ea incerca sa-l readuca la viata. Stie cineva cum se numeste? Si tot filmul in desfășurarea acțiunii ea era mereu cu sufletul lui ca il putea vedea si auzi

4 răspunsuri:
| Eugen80 a răspuns:

Scrie macar actorii din film, pentru ca au fost cel putin 4-5 filme care au aceeasi tema, iar unul e chiar cu Woopy Gooldbeg si cu actorul care a murit de cancer in viata reala!

| Andreea_Nicoleta_2000 explică (pentru Eugen80):

Pai nu imi amintesc nimic, doar tema neclar, ca barbatul murise intr-un accident dar sufletul inca traia si ea trebuia sa il salveze

| Eugen80 a răspuns:

Sunt sute de astfel de cereri pe site-ul asta si sincer sunt penibile. Nu oferiti nume de personaj, nici de actor, nici nimic.

| andrei002344 a răspuns:

Cred ca de GHOST vorbesti cauta ghost the movie ala e?