| ionutmihai21 a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film pe tvr, nu mai știu cum se numea, stiu ca era vorba de bărbat singur care se trezește cu o fetita de vreo 10 ani in fata usii. Fetita e a lui dintr-o relație mai veche, ceea ce nu o recunoaște ca fiind fata lui si nu o accepta in viata. El o tot suna si o cauta pe fosta partenera pentru a-și lua fata. Usor usor se cunosc mai bine si prinde drag de ea. Mama fetei are o relație cu un tip bogătaș. Filmul are 2 părți, iar la finalul părții a 2 a cei doi se recasatoresc sau bărbatul intre timp isi găsește alta femeie si cu ea se face nunta, nu mai stiu. Intre timp fetita se căsătorește cu un baiat pe care il placea la școală, totul e o joaca intre cei copii. Iar pe fundal se aude melodia hall of fame. Genul filmului e comedie si dragoste

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Aici e experta florydemayo, eu nu le am cu genul romance-comedy