| anonimulllll a întrebat:

Acum mult timp. Am văzut un film tare interesant și vreau să-l revăd. Și nu mai știu cum se numește. În fiilm era vorba de un tocilar ce și o fata populara. Fata populara a făcut accident cu mașina. Și tocilaru i-a dat banii să-și repare mașina doar dacă v-or fi împreună 2 săptămâni. Ca să-și faca tocilaru un nume si să fie văzut bine. Și într-un final fata se îndrăgosteste de tocilar. Atâta îmi amintesc. Sper să mă ajutați cu numele filmului.

2 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

"Love don't cost a thing" (2003). Numai ce m-am uitat la trailer, pare interesant. Mersi am sa ma uit si eu la el acum )