| ReignForest a întrebat:

Acum mulți ani eram la bunici fiindcă era vacanța de vară. Era pe tvr 1 un serial la care bunicu îmi citea traducerea. Din ce îmi amintesc era vorba despre o fată blondă care avea un colier. Într-un episod ea era îngropată de vie într-un coșciug în pământ și bătea cu mâinile în el. În alt episod ea era pe un pat cu un băiat și dintr-o dată s-a deschis un portal și fata era trasă în el, dar băiatul a tras-o înapoi. Știe cineva cum se numește serialul? țin să precizez că acel colier avea și el puteri.

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Spellbinder?

| ReignForest explică (pentru floresdemayo):

Nu,grafica era altfel părea gen de film de dramă(ceva gen telenovele alea spaniole), doar că era englez

| Wr3nch a răspuns:

Stii cumva cam ce an?

| ReignForest explică (pentru Wr3nch):

Nu,dar probabil că era pe vremea aia când aveai multe canale la tv

| ReignForest explică (pentru zilog):

Nu e

| zilog a răspuns (pentru ReignForest):

Iti recomand sa vezi filmul asta

nu o sa il gasesti pe al tau
dar asta tot cam asa este

| Crescent a răspuns:

The nine lives of Chloe King?