| ღBiancaღ a întrebat:

Adelina e cu bote atunci cine a castigat la burlacul?

5 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Reține că emisiunile de acest gen sunt regizate. Cei doi oricum aveau angajamente față de alte persoane, iar emisiunea a fost creată strict pentru audiență.
Numai bine!

| IMC90 a răspuns:

Dupa cum scrii, probabil nu gramatica.

| bebediana a răspuns:

Eu am ramas f socata.Adica am observat o atractie intre ea si Bote.Dar ma gandeam k e simpatie pentru ca ei se cunosteau de mai mult timp, Adelina fiind fotomodel so fosta iubita a fiului lui Bote, dupa cum a declarat acesta la Acces Direct.Dar parca nu imi vine sa cred ca ar avea cv cu ea.sau poate am inteles noi gresit

| Diia94 a răspuns:

laughing NU stiu ma, e aiurea. Si e naspa Adelina sincer acum

| Mymy2000Funky a răspuns:

Adelina sincer este naspa eu cred ca Sasha trebuia sa castige pentru ca era mult mai frumoasa decat Adelina!