| anonim_4396 a întrebat:

Aduceti-mi aminte cum se numeste filmul asta (e recent): in trailer arata o tipa tanara intr-o naveta spatiala, care parca trebuia sa se intorca pe Pamant, din cauza unei defectiuni ceva... parintii au ramas in urma; la un moment dat intra un tip in capsula ei si se indragosteste de el. intr-un final afla ca totul a fost o miciuna si ea nu a fost in spatiu in toti acesti ani, ci era doar un experiment...

2 răspunsuri:
| VasilicaPuscas a răspuns:

Se numește 2 girls 1 cup, cred

| anonim_4396 explică (pentru VasilicaPuscas):

Am reusit sa-l gasesc aseara, se numeste Orbiter 9 (2017). multumesc oricum!