| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-am si pe mine cu ceva. Deci, am vazut un film, unde era vorba de una grasa si roscata si se indragostise de un baiat blond, da ala o vedea slaba si frumoasa, si mai era si o bunica cu un motan cam tampiti,. si astia doi s-au casatorit pana la urma, parintii ei nu prea erau de acord. In fine, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Da, și eu am rămas numai cu scenele cu pisica din filmul ăla :)).
Oricum, are un titlu foarte sugestiv, „Date Movie" - Despre dragoste şi alte aiureli (2006) cu Alyson Hannigan.
http://youtu.be/YvnT_Vb-Q3Q
Seară faină.