| KristinnaKr a întrebat:

Alte seriale ce merita vizionare in afara de 90210, Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, Desperate Housewives si Gossip Girl? big grin

11 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Anatomia lui grey
merlin:X
dexter
blood ties
NCIS-ancheta militara
mesaje de dincolo
doctor house
glee
spartacus:X
suitshappy

| afrodita3333 a răspuns:

The Vampire Diaries
Desperate Housewives
Gossip Girl(dar, e plictisitor pe alocuri)

| Sfinnx a răspuns:

Prison Break e unu din cele mai bune filme a castigat si oscar ca cel mai bun serial si cel mai bine pus la punct :3.
Ti-l recomand.Am 14 si crede-ma am ajuns dependenta de el :3. + ca am intavat multe. Legate de viata si multe.Vizionare placuta! :*

| Jee354 a răspuns:

Dexterbig grin

| ghostbusters a răspuns:

Once upon a time, House M.D., Ghost Whisperer, True Blood

| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Suleyman laughing

| KristinnaKr explică:

Va multumesc tuturor ..am sa incerc cel putin cate unul din fiecare lista pe care mi-ati scris-o si am sa revin cu funda happy

| OliviaHoran a răspuns:

The Carrie diaries
Being human US
The secret life of the american teenager

| ali7777777 a răspuns:

Anatomia lui grey

| biakiss99 a răspuns:

Teen Wolf
The lying game e super:X
The secret Circle
The Nine Lives of Chloe King
One tree hill

| Areon a răspuns:

Life unexpected, Merlin, The Secret Circle(probabil), Glee, Mesaje de dincolo etc. Sunt multe si nu mi le aduc aminte pe toate.