| AdrianBica a întrebat:

Am auzit de un serial "Vikings" si am niste intrebari: Cate sezoane si cate episoade are fiecare sezon? Merita sa pierd vremea cu el? Trailer-ul pare interesant.

Răspuns Câştigător
| LivLiviu a răspuns:

Cu siguranta merita sa-l vezi. Din pacate eu l-am intrerupt pentru ca nu-mi mai permitea timpul. Are 3 sezoane complete a cate 10 episoade, iar sezonul 4 momentan e ajuns la episodul 6, dar se pare ca in total vor fi 20 de episoade.

Sursa : http://www.imdb.com/title/tt2306299/?ref_=ttep_ep_tt

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu-mi plac serialele de genu. Are 4 sezoane. Vezi aici denumirea fiecăruia episod: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Vikings_episodes

| Omori a răspuns:

Mie mi-a placut. Primele 3 sezoane chiar mi-au placut.

| GaByTzZu99 a răspuns:

Până acum are 4 sezoane, cate 10 episoade pe sezon, si momentan au aparut 6 episoade din al 4-lea sezon(următorul apare joi). Merita 100%.Nu e numai acțiune banală, este un serial extrem de bine gândit să zic asa, o să rămâi uimit de gândirea personajului principal, si de cum reusește să gestioneze lucrurile în beneficiul lui.Are si actiune foarte faina, vikingii aia chiar stiu sa se lupte.Merita să te uiți, ti-l recomand. Dacă vrei sa te uiți, să te uiti măcar la vreo 2-3 episoade unu după altul, ca să înțelegi cum sta treaba, sau mai multe, depinde cum ai timp.