| flaviu1234 a întrebat:

Am Bs player free si cand intru pe un film fara subtitrare imi cauta online...
Cum trebuie sa setez si de unde sa nu imi fie bifate toate subtitrarile gasite? plss help... dau fundawinking

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cand iti cauta o subtitrare ai jos limba in care vrei subtitrarea.tu baga acolo romana, si lasa sa iti traga sub in romana!
nu conteaza sincer daca sunt multe ...fiindca o subtitrare ocupa un spatiu infim, iar cu cat iti trage mai multe, cu atat sunt mai multe sanse ca o subtitrare sa iti mearga!