| Cameliakafka a întrebat:

Am câtiva ani am văzut un film la tv. Tot ce îmi amintesc este ca personajul principal era o femeie destul de instabilă la nivel emoțional, egoistă și răutăcioasă. În încercarea de a găsi un partener, ea ajunge sa umble din pat în pat, primind eticheta de usuratica. La un moment dat, ea se întâlnește cu un bărbat pe care îl umileste pentru ca nu îl consideră de nasul ei. Cu toate acestea scena de la finalul filmului îi surprinde sărutându-se; ea în postura unui femei perchezitionata de organul de ordine, el de cealaltă parte a baricadei, mascat si cu o armă în dotare.
Stiu ca filmul e unul de duzină, dar ma puteti ajuta sa aflu titlul filmului?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca | floresdemayo nu stie e complicat ca altcineva de aici sa stie, ea e un fel de campioana neoficiala a descoperirii filmelor in stilul acesta, si nu glumesc.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Descrierea e prea sumară. Poate că l-am vizionat și eu, dar nu fac legătura... Ar fi bine să îți amintesti anul și postul TV și atunci, poate că reușim să îl găsim.

Update: Verifică dacă e filmul She's Out of My League (2010)
https://www.cinemagia.ro/filme/shes-out-of-my-league-43048/