| ZxPoox a întrebat:

Am citit astazi in revista "bravo" ca personagele din twilight, kristen si robert (edward si bella) sunt impreuna.Nu stiu daca e adevarat sau e vreo inventie dea paparatzilor.Adevarul e ca am vazut niste poze in care se sarutau.Ramane ca voi sa-mi spuneti adevarul. Funditahee hee

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Ehheee.
sunt impreuna de ceva timp.
se specula la un moment dat ca kristen e gravida, si ca vor sa se castoreasca... porcarii
impreuna stiu sigur ca sunt.

5 răspunsuri:
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Da sunt impreunabig grin Sunt de ceva timp, ciudat ca nu ai auzit.

| SMTHING a răspuns:

Sunt impreuna de mult timp =x

| ChrisHarrison a răspuns:

Da, e adevarat, de data aceasta presa nu a mai inventat. Era inevitabil ca cei doi sa fie impreuna, in ciuda faptului ca au existat atatea controverse intre Robert (Edward Cullen) si Taylor (Jacob Black), se parea ca amandoi o iubesc pe Kristen (Bella Swan). Exact ca in film.
Dar de curand, Robert a zburat cu aviionul particular in Anglia, pentru a-si vedea iubita (Kristen), aceasta filma sevcentele filmului The Runaways. Si pentru prima data s-au sarutat in public. Kristen e destul de retrasa in ceea ce priveste viata ei privata.
Dar in numarul din septembrie al revistei Cool Stars! "Kristen rupe tacereatongueANA ACUM AM TRAIT CA SOT SI SOTIE" iar in Bravo (Australia) "Kristen si Rob se retrag? : Pare a fi doar un zvon dar se vorbeste ca Rob si Kris s-au hotarat sa se retraga impreuna, pentru a-si trai idila, dupa ultimul film din Twilight (Braking Down) acestea s-ar fi retras pentru ca viata de vedete le distruge poveste de dragoste.Trage si tu o concluzie big grin

| laura_8904 a răspuns:

Mai sincer am auzit de ff multe ori negand acest lucru deci nu cred ca sunt impreuna

| Yoyoooo a răspuns:

Da, este adevarat ca cei doi sunt impreuna. fundita?