| MariaMaia879 a întrebat:

Am cont de Netflix, dar nu stiu cum l am facut, ca are la opt de subtitrari doar in engleza, italiana, greaca si alte cateva, dar nu are in romana. Nu stiu cum sa pun sa am si in romana, pentru ca atunci cand intru pe google merge sa selectez romana dar cand intru pe aplicatia Netflix, deoarece nu ma lasa sa vad filmul direct pe google, am aceleasi subt. Un ajutor despre cum pot obtine sub in romana?

3 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

Netflix are sediu in Romania sau inca nu?

| Opianne a răspuns:

Când dai play la ceva, in partea dreapta jos ai opțiunile de subtitrare și selectezi de acolo română

| MariaMaia879 explică (pentru Opianne):

Am realizat ca nu toate filmele /serialele au subt in Ro, nu e problema ca o sa vad cu subt in engleza, doar ca uneori vreau sa ma uit cu familia si ai mei nu prea le au cu engleza. Asta este, sper sa apara cat mai multe filme cu subt si in ro