| STSickSide a întrebat:

Am descarcat un serial si nu e sincronizata bine subtitrarea, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa apesi pe CTRL + sageata stanga sau dreapta si vezi daca se regleaza. De obicei combinatia asta schimba timpul cu cate 2-3 secunde la subtitrare. O sageata inainte, o sageata inapoi, dar nu mai stiu care, cum.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi de bsplayer si sinocrizezi subtitrare http://www.go4it.ro/......c-4019300/

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ia bsplayer daca nu ai
poti s-o sincronizezi cu el, dar cel mai bine stergi subtitrarea pe care o ai si bsplayer iti va descarca singur una mai buna, de fapt iti va aparea o lista si tu o sa alegi de acolo pe care sa o descarce.

| TheRealFantasy a răspuns:

O sincronizezi la loc (extragi cu aegisub sau alt program similar pentru subtitrari si le pui tu minutele dupa mkv/mov/mp4 sau exista programe pentru sincronizarea subtitrarii direct din video, din nou pentru o lista limitata de terminatii, mkv si mp4 fiind cele mai uzuale).

Răspuns utilizator avertizat