| Lola200228 a întrebat:

Am făcut o pagina pentru desene animate și vreau cam in fiecare zi sa postez episoade din desenele vechi. Din câte am înțeles dacă postez filmulețe ti se șterg și as vrea sa pun un desen gen live. Trebuie ceva aplicație sa descarc sau cum procedez? Am iPhone 6 s
Dau funda

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Desene animate proprii sa cum? daca nu sunt ale tale nu detii drepturi de autor si practic nu ai drept de difuzare!

| Lola200228 explică (pentru Simpatic):

Și cum ar trebui sa fac sa le pot difuza?

| Simpatic a răspuns (pentru Lola200228):

Pai ai un site blog personal? sau unde le vei difuza?
Daca este ceva mic cred ca nimeni nu sta sa vada ce pui tu acolo in sensul sa intenteze vreun proces. pe siteri mari gen Youtube, ori ti le sterge ori le lasa dar primesc bani cei care au drepturile asupra acelor animatii.

| AlexAlex13Alex a răspuns:

Pai as avea eu o idee.Fiind ca nu sunt prea priceputa este doar o opinie. iPhone 6s ....cred ca este potrivita aplicația KineMaster dar desenul animat/videoclip-ul trebuie sa fie in Galeria Foto pentru al edita.

Pt live cred ca este buna aplicația Du:Recorder sau
Mobizen live