| anonim_4396 a întrebat:

Am fazuta pe Milla Jovovich intr-un film penal Return to the Blue Lagoon, cum ajuns sa joace in Resident Evi?

Răspuns Câştigător
| MasQueNada a răspuns:

Majoritatea actorilor incep cu filme mai "proaste". Daca cineva le observa talentul/potentialul ii cauta. Sau merg ei la diferite castinguri.

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Avea 16 ani, mai jucase în vreo 2-3 filme dar ăsta a fost primul ei rol principal, la vârsta aia şi la început de carieră(ca actor) nu prea faci mofturi că-i penal că nu-i penal.Mai ales că nici nu era considerată actriţă fiindcă fusese top model şi probabil că se gândeau că e acolo pentru a-şi arăta pielea nu talentul...Iar la vremea respectivă filmul nici n-a fost considerat atât de groaznic pe cât pari tu să crezi.Chiar zilele trecute cineva întreba dacă mai ştim filme ca Blue Lagoon şi Return to the Blue Lagoon.Pentru generaţia respectivă filmul ăsta e echivalentul Titanicului,siropos, romantic, dulceag...

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pentru ca are talent?
Nu stiu, dar nu as vedea pe altcineva in locul ei in aceasta franciza:d