| VlaDtz99 a întrebat:

Am fost la un film (acu' vreo 2-3 ani). Era despre un barbat care si-a omorat familia, a fost dus la spital si acolo si-a creat o identitate proprie sa uite de faptele lui si il cauta pe vinovat si la spital afla ca el a fost vinovat de fapt. E un film gen thriller, drama. Numele contine ceva gen "house" sau "home". Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Miihaelaaa a răspuns:

Mi se pare ca ai invedere de acest film "dream house"

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e hallowen dar nu sunt sigur...hallowen e ceva asemanatortongue