| anonim_4396 a întrebat:

Am găsit aceste fotografii postate în categoria Trivia&Amuzante.
Se pare că utilizatorul care le-a postat ori și-a dezactivat contul ori a șters întrebarea din contul lui ca să nu-i mai apară public numele de utilizator.
Îmi place ideea dar din ce film sunt acele personaje mascate?

Poza 1: https://ibb.co/3TBQsNv
Poza 2: https://ibb.co/Y8FtHFb
Poza 3: https://ibb.co/517xHWy

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Https://m.imdb.com/title/tt0120663/ Eyes Wide Shut

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cine a facut acest meme nu este deloc original, a mai fost facut acest meme acum ceva vreme daca imi aduc aminte bine.
Apaream si eu pe acolo laughing
Filmul este evident cel pe care l-a zis JohnBaiatBun si anume Eyes Wide Shut cu tom cruise si nicole kidman, filmul este o capodopera a genului mister.

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Arată-mi și mie acel meme original, te rog. big grin

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu il gasesc, dar prin neoriginal ma refer la faptul ca a mai fost postat de alt membru TPU.
si nu stiu daca ideea e chiar originala indiferent cine a pus primul, sigur a fost 'inspirata' de pe siteuri din afara happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... tin minte si cine le-a pus. Dar sunt aproape sigur ca erau alte denumiri pe ele pe atunci thinking

| Meme10Meme a răspuns:

Fara RAY si Meme10Memu n-are farmec. De asemenea, eu unde sunt?! broken heart

| SociopatuI a răspuns:

rolling on the floor
Cine a facut meme-ul e un geniu.