| Tvgo8 a întrebat:

Am început să mă uit la prima serie naruto si am ajuns la el 96 si urmeaza sa vad episodul 97 dar atunci cand a apărut episodul dupa el a urmat un film si apoi sau continuat episoadele trebuie sa vizionez cele trei filme printre episoade exat asa cum au apărut sau trebuie sa vad cele 220 de episoade si apoi cele 3 filme?

Răspuns Câştigător
| DanielDanny a răspuns:

Eu m-am uitat la episode so filme fara sa le i-au intr-o ordine! In general filmele nu au legatura cu povestea din episoade! Le-am vazut acum mult timp si nu imi amintest sa fi avut o ordine. Am terminat si Shippuden cu mult timp in urma, e cel mai bun serial anime in opinia mea!

| Tvgo8 explică (pentru DanielDanny):

Ok mersi atunci o sa ma uit la toate episoadele apoi la film dupa mai e shippuden am de văzut oricum vezi ca seria sa continuă si in boruto si shippuden are 500 de ep si 7 filme daca vrei sa te uiti oricum mersi.

3 răspunsuri:
| MagicOneT a răspuns:

Banuiesc ca ordinea aparitiei ar fi cea corecta

| N0H4CK a răspuns:

Filmele nu au legătură anime-ul in sine. Faci cum crezi