| biancatwt7 a întrebat:

Am inteles ca in serialul "ezel" bahar ramane cu ezel. imi poate spune si mie in ce sezon? ca eu am vazut pe youtube ca in ultimul sezon ea moare... si cu eysan ce se intampla?

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Ezel ramane cu eysan.deoarece bahar moare

| Louise21 a răspuns:

Pai nu stiu cand ezel o sa o pacaleasca pe eysan ca se casatoreste cu ea(sau ceva de genu) eysan probeaza voalul si apoi ezel o ia de mana si o da afara din casalaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles la serialul ezel se mai filmeaza, iar bahar nu e moarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici e su stiu... dar cred ca va ramane cu eysan

| Mojooo a răspuns:

La sfarsit o sa moara ori ezel ori eysan asa se intampla de obicei la ceste filme