| Distroionf90 a întrebat:

Am inteles ca Tokyo Gold sez 3 a aparut in 2016 vara/iarna dar sub va aparea in 2018 la noi as dori daca stiti voi o scurtatura sau ati dat de un site deja daca stiti lasati in com jos multumesc pentru raspunsuri happy

1 răspuns:
| teo530 a răspuns:

Nu știu când a apărut că eu anul asta m-am uitat la el. Eu mă uit de pe anime kage și acum este sez 1 cu 12 episoade (și al 13 episod), sez 2 cu 12 episoade, tokyo ghoul re cu 12 episoade si re 2 cu 6 episoade (deocamdată, eu mă uit în fiecare zi să văd când a apărut un nou episod ca să-l văd imediat).