| Anemona2020 a întrebat:

Am intrebat daca a vazut cineva (tres veces tu) si mi s-a sters. Nu inteleg de ce. A vazut cineva filmul?!

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Probabil ca ai intrebat "Unde pot vedea tres veces tu " si in cazul acesta cam incalca regulile...

Ca sa raspund la intrebare, nu am vazut inca filmul si nici nu aveam de gand.

| Anemona2020 explică (pentru PainTech):

Păi de ce sa încalce regulile? Mai sunt o multime de întrebări de genul. Nu inteleg. Ce asa mare scofală sa întrebi unde poti vedea un film?

| PainTech a răspuns (pentru Anemona2020):

Filmul acela, pe care il vezi online nu il cumperi, deci este piraterie. TPU nici nu vrea sa auda de asa ceva.

Si mie mi se pare destul de aiurea, am cateva intrebari si raspunsuri care au fost eliminate pe acest motiv.