| wolfves a întrebat:

Am mai pus intrebarea, dar tot nu am gasit filmul. O sa spun doar ce stiu sigur.
Un film de dragoste. La inceput, baiatul e la o petrecere (cred ca la liceu) si rade de o fata spunandu-i ca e urata (nu stiu sigur daca era), apoi ea se transforma intr-o vrajitoare si il blesteama sa fie urat. E chel si are tatuaje pe tot corpul. O salveaza pe fata de care urmeaza sa se indragosteasca si cumva sunt nevoiti sa locuiasca impreuna (in casa lui cred). La finalul filmului, sunt la liceu, ea face ceva (ii spune ca il iubeste sau il saruta, ceva de genul) si el se transforma inapoi. El era de fapt blond, fara tatuaje, dar foarte arogant.
Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Beastly (2011) - https://www.imdb.com/title/tt1152398/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beastly (2011) să crești mare...