| RealAnimeLife a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Tocmai mi-am adus aminte de un desen animat care era pe minimax cred si era cu un paianjen de apa si cu un paianjen cu cruce. Puteti sa imi spuneti cum se numea desenul ala va rog? va dau si fundita daca vreti.

Răspuns Câştigător
| Quenii a răspuns:

Il stiu, si mie imi placea, dar acum de ce nu intri pe site-ul minimax sa il cauti happy Funda? :*

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TinK0de a răspuns:

Daca nu ma insel era miss spider, tin minte unele episoade, chiar era interesant desenele ala...la varsta de 5 anilaughingglumesc.

| RealAnimeLife explică (pentru TinK0de):

Nu. Nu era Miss Spider. Era un desen cu 2 paianjeni intr-o balta. unul era paianjen de apa si altul un paianjen cu cruce.

| xAmaterasu a răspuns:

Paianjenul de apa sau ceva de genul se numeste! Nu cred ca il gasesti in romana...

| xAmaterasu a răspuns:

Paianjenul din balta minunata!

| Darasta a răspuns:

Se numea Paianjenul de apa, am reusit sa-l gasesc dar numai in maghiara cu numele "Vízipók-csodapók".

| Sami_Brebenică_2000 a răspuns:

Ai gasit? Eu am cautat si in 2014 si acum si tot nu gasesc frate! laughing), ajuta-ma daca poti.