| fluturasul a întrebat:

Am nevoie sa ma ajutati cu numele unui film va rog. Tot ce imi aduc aminte este ca era vorba despe o tipa care la un moment dat a venit cu un tip acasa la parintii ei pretinzand ca este sotul ei si rugandu-l pe acesta sa o ajute si sa pretinda ca este sotul ei. Mai stiu ca parintii ei aveau o recolta de struguri din care isi castigau existenta si la sfarsitul filmului izbucneste un foc si toata recolta arde. stiti cum se numeste filmul? Dau fundita cui ma ajuta

Răspuns Câştigător
| alina_2722 a răspuns:

Este filmul A walk in the clouds. uite link pentru descarcare: http://www.ghinionist.ro/? s=A+walk+in+the+clouds+&x=9&y=9

2 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

A walk in the clouds

| Negative a răspuns:

Ala cu taratoare? Un ginere de imprumutwinking