| Răuță_Alexandra_2001 a întrebat:

Am o întrebare ce nu mă lasă să trăiesc, deoarece am căutat peste tot pe internet, dar nu găsesc absolut nimic despre acest show/ film pentru copii.
Dacă mă poateaajuta cineva, POATE ÎŞI MAI ADUCE ŞI ALTCINEVA AMINTE DE DESENUL ĂSTA, EU ÎMI AMINTESC FOARTE VAG.
Era un film sau show cu oameni reali, neanimat, dar ştiu că era pentru copii.
Era vorba despre un oraş în care o mare fabrică de suc sau energizante domina cetățenii şi îi făcea dependenți şi îmi aduc aminte de personajele principale, nişte adolescenți, un băiat şi prietenii lui, parcă s-au dus la fabrica respectivă şi aflaseră că baiatul ăla era creeat din sucul ăla, ceva foarte creepy ŞTIU, DAR AŞA ERA, iar băiatul ăla nu avea buric... şi era crescut de o bătrână parcă, iar ei voiau să afle secretele companiei respective şi să descopere adevărul.
DACĂ ÎŞI MAI AMINTEŞTE CINEVA FILMUL SAU SHOWUL ĂSTA, CARE CRED CĂ E VECHI DE MAI BINE DE 10 ANI... VĂ ROG, SĂ-MI SPUNEȚI CUM SE CHEAMĂ.

3 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Cand cauti ceva nu gasesti niciodata