| supermari10 a întrebat:

Am o intrebare foarte importantaaa!
Eu sunt un mare fan Naruto si doar cand ma gandesc ca seria s-a sfarsit ma ia o durere in suflet.un gol in inima si trebuie sa pun aceste intrebari.
1Ultimul serial este cel dintre naruto si sasuke cand se bat?\
2Naruto de ce are mana artificiala si sasuke nu?
3Filmul Naruto the last este chiar finalul seriei, ultimul episod din naruto? Ar fi frumos sa fie episoade cand e mare si are mana si altele...
4Se va face episoade cu boruto? Un serial?
5Aveti si voi la fel ca mine acel s entiment..de parca a-ti pierdut ceva drag?
Spuneti-mi ca vor mai fii episoade cu naruto in continuare
6Ce anime stiti, de preferat sa fie asemanator cu Naruto
HAVE A NICE DAY! FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anumiți oameni nu.și dau seama cum e sa crești cu ceva și după sa se termine. Revenind la întrebare...
Eu unul nu știam ca Naruto are mana artificiala. ..credeam ca e doar bandajata din moment ce Naruto a câștigat lupta.Momentan doar în manga s.au luptat pentru ultima data.Și doar manga e terminata, anime.ul încă continua.
Seria Boruto este posibila dar chestile astea nu se spun pana ce seria nu e terminată.
Sentimentul acela l.am avut, eu cred ca este ceva normal.
Anime.uri asemănătoare cu Naruto nu exista, fiecare anime are povestea lui.Totuși Îți recomand 2 anime.uri ce au ceva episoade:fairy tail, bleach, katekyo hitman reborn (la inceput este cam naspa dar devine frumos in timp)În mare parte anime. urile n.au multe episoade...12-25.

| supermari10 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca m-ai inteles perfect cum e acle sentiment...dorinta de a nu se termina happy pentru asta ai funda de la mine bft!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Saracutul de tine...auzi, durere in suflet...

| supermari10 explică (pentru K0sti):

Da mane am tinut si tin mult la anime-ul acela..nush daca ai avut un asa sentiment cand iti place ceva foarte mult si vrei sa nu se termine.