| idontcareeeeee a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu "lost episode" 34 din Ed, Edd si Eddy. Am inteles ca a fost difuzat doar o singura data in 2003 dar eu eram mica si nici nu stiam de acest desen animat deci nu am putut sa il vad. Dabea in 2008 a fost declarat de CN ca a fost un asemenea episod si ca a fost scos definitiv din cauza imaginilor. Am cautat mult si stiu detalii despre episod dar sunt foarte curioasa sa il vad. Numai exista nimic? Am gasit pe youtube dar doar niste parti. Vreau episodul full. Va rog mult. Caut de mult timp si nu gasesc episodul. Chiar a fost scos definitiv? Nimeni nu a facut o filmare de atunci?
Funda.

Răspuns Câştigător
| VladKawaii a răspuns:

Deci ...eu l-am gasit da doar o parte de 2:20 minute daca mai gasesc ceva iti scriu aici:) http://creepypasta.wikia.com/......ND_FOOTAGE

12 răspunsuri:
| JustSmileK a răspuns:

Din ce am citit si m-am interesat, acest episod nu a existat vreodata, este doar o inventie a celor de la Creepypasta.

| idontcareeeeee explică (pentru JustSmileK):

Am mai cautat si intrebat persoane si au raspuns ca in copilaria lor chiar a existat acest episod si l-au vazut.

| JustSmileK a răspuns (pentru idontcareeeeee):

Nu stiu ce sa zic, pe google daca incerci sa cauti nu gasesti despre acest episod decat la creepypasta pe site..Si acolo spune clar ca tot ce scrie este inventat...

| idontcareeeeee explică (pentru JustSmileK):

Habar nu am. Dar eu cred ca doar Creepypasta stie mai multe informatii. De ce? Nu imi dau seama, imi dau cu parerea. Si nu se gaseste pentru ca numai exista episodul thinking

| Andrei7600 a răspuns:

Eu am vazut episodul,si inca ma simt prost ca l-am vazut, iti pot spune un pic din ce am vazut. Johnny i-a inghitit capul lui Nazz,Ed l-a mancat pe Rolf de tot, iar Dublu D sedea pe podeaua lui Eddy, pana venea cineva in camera aceea, cine intra in ea se arunca pe el si il manca. Scuze dar eu aveam o filmare pe telefonul meu vechi, dar stai ca incerc sa fac banii sa-l repar, o sa fac video pe youtube, dar mai asteapta ok?

| VladKawaii a răspuns:

Deci episodul mai exista am gasit pe youtube o chestie de 7minute da e mute da e aproape tot episoduhappy

| idontcareeeeee explică (pentru VladKawaii):

Mi-o dai te rog?blushing

| Andrei_Codrinutz_1980 a răspuns (pentru VladKawaii):

Astea sunt doar secvente din unele episoade pe alb-negru.

| andreiboss31 a răspuns (pentru VladKawaii):

Ala nu e ep. 34, stiam ca e un episod special mai lung...

| HeavensCalling a răspuns:

Desi pare ca acest episod nu a existat vreodata, a fost totusi difuzat prin 2003 dimineata, dar apoi a fost sters definitiv. Nu gasesti doar la creepy pasta, ci pe multe alte site'uri. Daca incerci sa cauti toate episoadele, la 34 iti va aparea ca a fost sters. Am gasit multe secvente pe youtube, cu sonor, dar am citit undeva ca episodul intreg il are doar un baiat din SUA, care nu doreste sa'l publice pentru a nu avea probleme cu autoritatile. Nu stiu cat este de adevarat, dar episodul chiar a existat. Pe youtube nu gasesti decat povestile, dar ceea ce am gasit eu contine si secvente. Am avut noroc ca nu l'am vazut atunci, pentru ca fiind mic pot spune sigur ca ramaneam traumatizat pe viata. -_- Acum insa, chiar as vrea sa'l vad. Cert e ca acesta nu'i singurul serial de desene animate care are un astfel de episod. Scooby Doo, Mickey Mouse (Suicide Mouse), Spongebob etc. Sincer, nu prea stiu ce sa cred. :-?
PS: Uite si link'ul povestii pe care am gasit-o eu: http://www.youtube.com/watch?v=3F6KGAavEdk