| maryanaruto a întrebat:

Am o intrebare la care tot am incercat sa-i gasesc raspuns si n-am reusitwinkingdeci va rog sa-mi raspundeti serios ce serie naruto mai exista in afara de seria naruto si cea sippudem si daca mai este unde o pot vedea va rog sa-mi spuneti dau funda petru cel mai folositor raspuns va rog is inebunita dupa naruto

4 răspunsuri:
| mihaelabr a răspuns:

Aaa si dupa cum poate stii (sau nu ) mai sunt 4 filme cu naruto dar, atentie dar povestea din filme nu se identifica la perfectie cu seria naruto si naruto shippuuden : adica apar personaje cunoscute si satul etc. dar finalul din film nu e acelasi cu finalul din n. s. pentru ca el in film MOARE crying asa ca eu nu vreau sa ma uit la filme pentru ca
1. m-ar intrista
2. e ciudat sa vezi ca a murit si dupa aia sa ma uit la episoade si sa-l vad bine, sanatos si facand glume happy
app, ai observat ca in shippuuden e serios, si da sfaturi bune si nu mai e asa innamorat de sakura?
aa si mersi mult pentru fundita happy

| Floreenofficial a răspuns:

Sunt mai multe decat ti-ai imaginat.
en.wikipedia.org/wiki/Naruto

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Crede-ma si eu is inebunita dapu naruto.mai esrte seria manga pe care o poti vedea sub forma de benji desenate pe you tube in restnu stiu pe ce site a puteao gasi ca desen animet si iti dau un site unde poti vede episoade dupa plecarea lui sasuke din konaha si cateva shippuden:da nu ac

| purplexfusion a răspuns:

Mai sunt filme cu naruto...sh eu sunt mare fana:")