| MCRgurl a întrebat:

Am patit o chestie ciudata cu Netflix astazi.Eu stau in Romania,unde biblioteca de filme si seriale e foarte limitata,dupa cum stiti.Ei,eu astazi la scoala am vrut sa incep un serial, din lipsa de ocupatie.Am intrat in aplicatie,toate bune, cand am observat ceva - imi apareau Lie to Me si American Horror Story la browse.Sunt printre primele seriale pe care le-am cautat acum o luna cand am facut abonament Netflix si nu erau.M-am uitat la jumatate de episod din Lie to Me si apoi a trebuit sa il inchid.Pauza urmatoare,cand am vrut sa reiau vizionarea, surpriza.Nu mai era.

Stie cineva ce am facut ca sa imi apara si cel mai important, ce fac sa imi apara din nou serialele astea care pe Netflix-ul din Romania nu sunt?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca tu nu stii ce ai facut, noi de unde sa stim?

| MCRgurl explică (pentru Bula):

Ma gandeam ca poate a mai patit cineva si stie...

| Bula a răspuns (pentru MCRgurl):

Uite-te la istoricul paginilor accesate.