| claudiaazen a întrebat:

Stiu ca este o emisiune tv asemanatoare cu cea de la noi (Pe banii parintilor), insa e pe un canal englez sau asa ceva si totul este real, nu regizat (ca la noi). Am vazut-o o singura data si mi-a ramas in minte, insa numai stiu cum se numeste si numai stiu cum se numea nici canalul respectiv. Daca e cineva care ma poate ajuta, as fii recunoscatoare! Multumesc! PS: am cautat si programul canalului CBS reality, insa nu am gasit emisiunea acolo. Eventual, imi puteti da nume de canale din astea straine, iar eu o sa ma uit la program. Macar asa, daca nu stiti despre ce emisiune vorbesc.

1 răspuns:
| drhotzu a răspuns:

Am o veste proasta pentru tine... toate sunt regizate... diferenta o fac actorii care sunt mult mai buni decat la noi si scenaristii de asemenea. dar sunt regizate toate!