| Acier a întrebat:

Am urmarit pe net doua seriale care mi-au placut foarte mult, "Prison Break" si "Flashpoint".
As dori sa imi mai recomandati unul cu actiune crima si drama, care sa imi placa cam la fel de mult, daca puteti.

8 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Dexter, The mentalistwinking

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îți recomand să vizionezi următoarele filme :
„Requiem For A Dream" (anul 2000), „The Dark Knight" (anul 2008), „Unstoppable" (anul 2010), „Faster" (anul 2010), „Bronson" (anul 2008), „Man On Fire" (anul 2008),„Felon" (anul 2008), „300- Eroii de la Termopile" (anul 2007), etc.
Vizionare plăcută!

| Acier explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Eu vreau seriale. Mersi oricum.

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru Acier):

Îmi cer scuze pentru neatenție.
Recomand cu căldură următoarele seriale :
„Twin Peaks"( anul 1990),„The X-Files" (anul 1993), „The Last Don" (anul 1997), „Dexter" (anul 2006), „Dr.House" (anul 2004), Murder, She Wrote (anul 1984), „Vengeance Unlimited" (anul 1998) și „Hustle" (anul 2004).
Vizionare plăcută!

| adrianc2007 a răspuns:

Sunt multe seriale de acest gen, insa iti recomand Dexter, Mentalist si mai nou difizatul serial Person of Interest.
Vizionare placuta.

| nebunu1993 a răspuns:

Chuck, The Vampire Diaries, Lost, Dexter, Lie to me, Trauma, Strike Back thinking, intra pe " vplay "dai la colectii - sus ai " Genuri " alegeti de acolo [ drama, actiune, crima ] si vezi ce-ti place mai mult big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei actiune si drama la cote maxime, cea mai potrivita recomandare e Breaking bad.

http://www.imdb.com/title/tt0903747/

Personajul principal e, fara doar si poate, cel mai complex din toate serialele pe care le-am urmarit.

| ruxyy a răspuns:

Sunt foarte multe seriale bune poti foarte bine sa cauti pe anumite site'uri si apoi sa alegi categoria care o preferibig grin dar eu iti recomand tot "Dexter"