| anonim_4396 a întrebat:

Am vazu un film mai demult si nu mai stiu cum se numeste...Mai tin minte ca era un barbat (om de stiinta sau ceva de genu') care ramasese cu animalul lui(o catelusa), iar ceilalti pamanteni erau sub influenta unui virus. Stiu ca la sfarsit si cainele e infectat. Aveti idee cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| DeeaLoveAngels a răspuns:

S-ar putea sa stiu. Cumva spre sfarsitul filmului vin la el o femeie cu fiul ei? Iar el descopera antidotul la acel virus? Daca da, atunci filmul se numeste "I am legend" si e cu Will Smith.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult...

| DeeaLoveAngels a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru cewinking Ma bucur ca ti-am fost de folos happy