| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut acum câțiva ani prin - 2010-2011 pe Minimax 1 serial si un film și vreau să le revăd.
Păi primul este un serial.
In 2011 era o fata pe care nu stiu cum o chema, ceva cu A dar stiu ce făcea, într-un episod a oprit timpul pentru ca a scris un cod pe pc, ea avea un frate mic și el desena pe o foaie și ea din ce desena el se gândea la coduri și chiar erau adevărate. Ea avea și o femeie in pc și vorbea cu ea. In alt episod tatăl ei era la ea in camera și repara ceva și vorbea cu femeia din pc, nu mai stiu altceva despre ea decât ca avea pc și frate mai mic.
2 filmul
Țin minte doar sfârșitul filmului.
Sunt 2 zâne, zână fata și zână băiat care ies afara dintr-o peșteră ceva, afară ploua, pe zână fata o ia o fetiță la un autobuz și pe zână băiat îl la un băiat nu sunt sigur daca erau zâne cel mai probabil păpuși sau oameni mici și Cand au ieșit afară din peșteră nu mai mișcau că și cum ar fi fost fara viața și pe fata păpușă au luat-o o fetiță și be păpușă băiat l-au luat un băietel amândoi și fata și băiatul erau la autobuz sau urma sa între in unul și afara ploua mai știe cienva daca filmul nu macar macar spuneți serialul
O fata câre avea un frate mic bebeluși el desena pe foi culori gen verde albastru etc și ea din culorile alea ii venea In cap niște coduri și le scria pe calculator sau ceva și mereu mergeau codurile odată într-un episod a oprit timpul și doar ea a a mai rămas dupa l-a pornit din nou dar nu stiu cum In alt ep tatăl fetei era la ea In camera și vorbea cu femeia din calculator și Cand fata a venit acasă tatăl se prefăcea că repară ceva că s-a nu î-l prindă la calculatorul ei mai știi ce nume are? Serialul cred că ultimă oara prin 2011 s-a mai difuzat sau și 2012 dar nu cred

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu iti mai amintesti ora la care se transmitea serialul? Era zilnic, era doar in weekend? Daca iti amintesti si in ce lună, te ajut cu drag. Daca iti dau lista cu tot ce se transmitea in 2011 pe Minimax, le poti recunoaste?

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Pai nu imi mai amintesc dar cred ca era de luni pană vineri nu In weekend cred ca In tot anul 2011

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Dă lista poti să mi-o dai